Služby

Poskytujeme kompletní konzultační služby při zavádění a zlepšování systémů řízení kvality podle normy EN ISO 9001:2008, systému řízení environmenálního managementu podle normy EN ISO 14001:2004, systémů řízení BOZP podle specifi

Zavádění QMS, EMS, OHS

Pomůžeme Vám s přípravou na úspěšné zavedení těchto systémů řízení završené certifikací u akreditované organizace.

Při zavádění systémů řízení QMS, EMS a OHS využíváme ověřené metodiky systémového inženýrství. Každý projekt můžeme rozdělit do několika etap, které umožní klientovi monitorovat objektivně postup zavádění. Nejsme jen úzce zaměřeni na zaváděný systém řízení, ale postihujeme a integrujeme celkové řízení ve společnosti se systémy řízení QMS, EMS a OHS.

Tato integrace je prováděna na základě poznání potřeb a příležitostí realizací obchodních případů v procesních systémech řízení kvality a potřeb a příležitostí správy a rozvoje zdrojů v předmětných systémech environmentálního managementu a managementu BOZP. Víme že nemůžeme mnoho změnit pracovníky, ale umíme jim připravit podmínky ve kterých budou realizovat svou výrobu a obchod. Našim cílem je vždy splnit zadání a očekávání klienta. Společně s klientem vždy definujeme přínosy našich společných projektů.


Služby při zavádění systémů řízení >>


Postup zavádění systému managementu

 1. úvodní audit
 2. školení:
  • zaváděcího týmu
  • interních auditorů
  • ostatní
 3. Procesní a předmětové analýzy:
  • Analýzy procesů QMS
  • Environmentální aspekty a právní požadavky EMS
  • Analýza a hodnocení rizik a právní požadavky OHS
 4. Dokumentování a implementace
 5. Interní audity systému managementu
zpět

Služby

Kontakt

Skalík consulting s.r.o.
Mlýnská 326/13
602 00 Brno,
CZECH REPUBLIC

Pobočka:
Junácká 1
736 01 Havířov

tel: 602 516 562

E-mail: skalik@skalik.eu